... existuje spousta kouzel, ale nejmagičtější je LÁSKA...

Prosím všechny, čtenáře i zvědavce
o názory, úvahy, myšlenky, dojmy, pocity, emoce a já-nevím-co-ještě
napsané v KOMENTÁŘÍCH,
protože jen vaše odezvy a podpora jsou můj hlavní hnací tvůrčí motor :o)

5th chapter

30. července 2010 v 23:26 | Herma |  Dreams ... James x Lily
Přesně před rokem jsem se odhodlala k tomu, abych tu zveřejnila první kapitolku tohoto příběhu... a tak s potěšením oznamuju, že (trvalo mi to skoro deset strašných měsíců) konečně uveřejňuji toto. Já vím, někdo už mě prosil, abych tohle napsala, jenomže moje lenost byla vlivnější než moje aktivita. Doufám, že si ji užijete, protože jsem objevila původní verzi povídky a tu ji máte. Amy byla nadšená tím, že to překládám.

No a takto to dopadne, když se Lily v noci rozbrečí a Sirius ji utěšuje.

VAROVÁNÍ: První kapča, která není typicky o snech.


.
"Pitomej James Potter," pomyslela jsem si rozzlobeně jak jsem scházela do (skoro) prázdné Nebelvírské společenské místnosti. Sedla jsem si na tmavě rudý gauč, přitáhla si nohy k tělu a hlavu jsem si opřela o kolena. Potlačila jsem plačtivý vzlyk a povzdychla jsem si. Vzhlédla jsem ke stropu, nevím proč, ale bylo to teď jediné místo, které mě zaujalo. Věděla jsem, že nechci plakat, vlastně jsem nebyla s to schopná se pořádně vybrečet od doby, kdy jsem v noci našla Jamese s tou holkou.

"Bože," pomyslela jsem si, objala kolena těsněji k hrudi. Zavřela jsem oči a zaklonila hlavu na pohovku.
"Evansová? To jsi ty?" slyšela jsem křičet mužský hlas.
"Bože, Blacku, co k čertu chceš?" zaúpěla jsem aniž bych otevřela oči.
"Hej, Lily, jsi vpohodě?" zašeptal. Chtěla jsem mu říct, že jestli mě nenechá být, tak v následujících pěti sekundách poznají jeho varlata sílu kopance, který je stočí do tvaru houslového klíče.. Ale když jsem otevřela oči, viděla jsem, že vypadá dost znepokojeně. Sedl si vedle mě , jednou rukou mě objal kolem pasu a přisedl si blíž. Jako obvykle by mě to mělo otravovat, ale právě teď někoho potřebuju.

Zatřepala jsem hlavou, a pak se mi zase začaly drát do očí slzy.
"Co se ti stalo, Lils?" řekl, jeho oči na mě nechápavě zíraly. Jen jsem skryla obličej na jeho rameni, protože mi začaly volně kapat z očí slzy. Začal mě jemně hladit po vlasech, přátelsky mě objal na jeho vypracované hrudi. Těsně nalepená na něj sem se cítila lépe a všechna myšlenky o Jamesovi pomalu mizely.

Zvedla jsem se mu z klína a napůl očekávla, ž ejen nevěřícně zakroutí hlavou a přitáhne si mě zpátky. Místo toho zaúpěl a ustaraně pošeptal: "Lily ... co to děláš?" Zvedla jsem hlavu k ohlí jeho krku a přitiskla jemně rty na jeho kůži. Slyšela jsem jeho přerývaný dech, jak zasténal. Zvedla jsem rty k jeho čelistní kosti a políbila ji. Tentokrát jsem jsem použila i jemný dotek jazykem. Rukama cestoval po mých vlasech, prsty jemně kartáčoval konečky vlasů, Sjížděl mi po zádech níž a níž.

Tiskla jsem se celým tělem na jeho, když mé rty docestovaly po jeho bradě. Když jsem se dostala k jeho rtům, zastavila jsem se a pohlédla mu do očí. Chtivě mi opětovaly můj pohled. Rotomile jsem se na něho usmála a pomalu, ale škádlivě jsem se naklonila až jsme se dotkli špičkami nosů. Mimoděk zasténal a ohnul záda, aby se o mě mohl lépe opřít.

Hladově jsem přejela rty po těch jeho. Zavřela jsem oči jak mi přitiskl ruce na záda a rozvážně si mě přitáhl. Ďábelsky jsem mu olízla spodní ret.

Jeho ruce si našly cestu do změti mých vlasů, tak, jak já jsem mu cuchala vlasy vzadu na hlavě. Kousla jsem ho do rtu, žebrajíc o vstup. Příliš ochotně tomu vyhověl. V tomto okamžiku jsem nechala letmě dotknout jazyky . Chutnal po třešních, alkoholu a karamelu. Zbožňuju Siriusovy francouzáky.

Jak mi došel dech, odtáhla jsem se a zrychleně lapala po vzduchu.
"Wow," zašeptal mi teplým dechem na krk.
"Yeah," vydechla jsem přitulená blíž k němu. Přitiskl tvář do mých vlasů a políbil mě na čelo."Nechtěla bys jít se mnou zítra do Prasinek?" Přikývla jsem a zívla. "Bezva! Tak se teda uvidíme zítra ráno!" řekl, než mě rychle líbnul na tvář a odešel zpátky nahoru po schodech do svého pokoje. Usmála jsem se blahem a pak jsem mohla vklidu zavřít oči a usnout. Ani jsem nepřemýšlela o tom, jaký to bude mít dopad na Jamese!!!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jasane:) | Web | 5. srpna 2010 v 15:40 | Reagovat

WOW!:D Tak to je doost krutý hele:))) Pěkny:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama